خانه / روغن زیتون سرخ کردنی خارجی / فروش روغن زیتون خارجی با برند یودوم ترکیه

فروش روغن زیتون خارجی با برند یودوم ترکیه

فروش روغن زیتون خارجی در بازار ایران بسیار مرسوم است. کشورهای اروپایی و آفریقایی اطراف دریای مدیترانه تولیدکنندگان عمده روغن زیتون می باشند. کشور ترکیه با تولید انواع روغن زیتون بابو و بی بو یکی از بزرگترین صادرکنندگان روغن زیتون به خاورمیانه است.

کشور ترکیه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان روغن زیتون در خاورمیانه به شمار میرود. اغلب برندهای ترکیه به کشورهای همسایه مانند عراق و ایران صادر می شود. ایران یکی از مصرف کنندگان بزرگ روغن زیتون های ترک می باشد. یکی از برندهای پرفروش ترکیه که از مرز بازرگان به صورت زمینی وارد کشور ما می شود، یودوم نام دارد. اغلب روغن زیتون های بسته بندی برند یودوم بصورت حلبی وارد ایران می شوند. هر باکس آن دارای ۴ حلب می باشد.

فروش عمده انواع روغن زیتون خارجی در مرزهای غربی و جنوبی بسیار رایج است. فروش روغن زیتون های برند یودوم نیز در شهر ارومیه به صورت مستقیم با ارسال به سراسر کشور انجام می شود.

انواع روغن زیتون های یودوم ترکیه

  • سزما
  • ریوریا

فروش روغن زیتون خارجیفروش روغن زیتون خارجی

تفاوت روغن زیتون های سزما و ریوریا در نوع تصفیه آن ها می باشد. هر دو بی بو و مناسب پخت و پز هستند.

روش های فروش روغن زیتون خارجی ترک

امروزه بسیاری از شرکت های واردکننده روغن زیتون از ترکیه بصورت مستقیم و بدون واسطه کار می کنند. شما با مراجعه به سایت شرکت و تماس با مشاوران فروش می توانید به راحتی محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید. انواع روغن زیتون های بسته بندی و فله ای را از نمایندگی های اصلی، و با کمترین قیمت به راحتی خرید کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ندا جنتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118437628
پست الکترونیکی: zeytunkade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روغن زیتون حلبی با برند اسپانیایی

فروش روغن زیتون طبیعی رودبار همراه با تست خلوص

فروش روغن زیتون طبیعی رودبار همراه با تست خلوص انجام شده و به فروش می …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام