خانه / زیتون شور ایرانی / زیتون شور شمال با بهترین قیمت

زیتون شور شمال با بهترین قیمت

زیتون شور یکی از محصولات کشاورزی شمال کشور است. در مناطقی از استان های گیلان، قزوین، زنجان و گلستان کشت می شود. قیمت زیتون شور هرساله باتوجه به حجم تولید کشور تعیین می شود. برای خرید زیتون شور با قیمت مناسب، بهتر است از تولیدکنندگان اصلی در این زمینه مشاوره گرفته و قیمت روز را دریافت کنید.

زیتون یک میوه پرخاصیت و پرطرفدار در سفره های ایرانی می باشد. میوه زیتون بعد از چیده شدن بسیار تلخ می باشد و قابل خوراکی نیست. زیتون به صورت شکسته و یا تخمیر شده به بازار عرضه می شود که به زیتون شور معروف است که تلخی آن گرفته شده و برای خوردن مناسب است.

انواع زیتون شور

  1. زیتون شکسته
  2. زیتون کنسرو شده

 

 

زیتون شور شمالزیتون شور شمال

زیتون شکسته :  در زیتون سبز و تلخ پس از چیده شدن با دستگاه زیتون شکن، یک ترک ایجاد میکنند سپس آن را در آب نمک فراوان قرار می دهند. پس از گذشت یک هفته اگر آب آن را به مدت ۳تا ۵ روز عوض کنند مزه آن شیرین و مناسب خوردن می شود. آب زیتون اولیه برای نگهداری طولانی مدت آن بسیار مهم می باشد.

زیتون کنسرو شده : در این روش زیتون بصورت سالم، در بشکه های حاوی آب قرار میگیرد سپس مقدار مشخصی محلول سود به آن اضافه می کنند تا تلخی زیتون گرفته شود. سپس در آب نمک قرار میگیرد تا ماندگار زیتون افزایش پیدا کند و بافت آن نرم نشود.

 

نمایندگی عرضه زیتون شور شمال

کارخانجات بسیاری در شمال کشور به فرآوری زیتون می پردازند و زیتون شور را در حجم های عمده تولید و به بازار عرضه می کنند. اگر می خواهید زیتون شمال کشور را باکیفیت عالی، به صورت عمده و جزئی با بهترین قیمت خریداری کنید می توانید از طریق این سایت با تولیدکنندگان اصلی آن ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ندا جنتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118437628
پست الکترونیکی: zeytunkade@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام