خانه / روغن زیتون خارجی / روغن زیتون اصل با برند کریستال ترکیه

روغن زیتون اصل با برند کریستال ترکیه

روغن زیتون اصل به دلیل کیفیت و خلوصی که دارد همواره پرفروش است. یکی از برندهای با کیفیت در جهان روغن زیتون کریستال ترکیه است. در اینجا به بررسی معیار هایی که برای تشخیص یک روغن زیتون با کیفیت لازم است می پردازیم.

ترکیه یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده روغن زیتون به شمار می رود. تولید زیتون و روغن زیتون در این منطقه بسیار رایج است. یکی از بهترین برندهای ترک در جهان کریستال نام دارد. در کنار تولید حجم انبوه روغن زیتون اصل و با کیفیت عده ای سودجو با برندهای تقلبی و مشابه سعی در گمراه کردن مردم دارند. برندهای تقلبی مشابه کریستال ترکیه در بازار به فراوانی یافت می شود.

روغن زیتون اصل

راه های تشخیص روغن زیتون اصل

راه های زیادی برای تشخیص روغن زیتون اصل از تقلبی وجود دارد. درست است که سودجویان تلاش می کنند تا جنس تقلبی را به گونه ای طراحی کنند که افراد نتوانند به راحتی تشخیص دهند. راهکار های زیادی وجود دارد که با کمی دقت به شما در تشخیص روغن زیتون با کیفیت کمک می کند. اولین مرحله از شکل بسته بندی شروع می شود. اغلب روغن زیتون های خارجی اصل به صورت ۴ تایی در کارتن قرار می گیرند. نام برند در ۴ طرف کارتن حک شده است. مرحله دوم بررسی ظاهری حلب است. حلب روغن زیتون اصلی کاملا پلمپ و بدون هیچگونه نشتی روغن می باشد و دستگیره آن کاملا پرسی و محکم است. سومین مرحله نیز نوع روغن است. روغن زیتون اصل دارای طعم اصلی زیتون است و بویی شبیه به سیب و علف می دهد.

اما اگر نوع روغن زیتون بی بو باشد، تشخیص کمی سخت تر است. برای تشخیص کیفیت روغن زیتون بی بو یک روش ساده این است که آن را در یخچال بگذارید و اگر به صورت دانه دانه به شکل جامد درآمد، نشانه ی اصل بودن آن است.

روغن زیتون اصل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ندا جنتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118437628
پست الکترونیکی: zeytunkade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روغن زیتون حلبی با برند اسپانیایی

روغن زیتون حلبی یکی از انواع بسته بندی روغن زیتون های خارجی است که بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام